Trendyol 1. Lig’in yeni takımların Amedspor, anlaşmaya vardığı teknik direktör Ersun Yanal için Şehmus Özer Tesisleri’nde taraftarlarında katılığı bir imza töreni düzenledi. Yanal’ın ”Diyarbakır’a çok geldim” sözlerine bir taraftarın ”Hele sen bir suyumuzu iç, yemeğimizi ye. Daha buradan gitmezsin” diyerek karşılık vermesi törene damga vurdu. Alkışlanan bu anlar törene katılanları kahkahaya boğdu.
Bursa’da yerel seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisi’nin zaferi sonrası partililer meşalelerle kutlama yaptı. Başkan adayı Mustafa Bozbey’in katılımıyla gece yarısı büyük bir kutlama olması bekleniyor.