Related Posts
Çubuk Belediyesi Engelsiz Spor Kulübü, Spor Toto Gençler Türkiye Judo Şampiyonası’nda 2 madalya kazandı
Çubuk Belediyesi Engelsiz Spor Kulübü, Kocaeli’de düzenlenen Spor Toto Gençler Türkiye Judo Şampiyonası’nda 56 ilden 860 sporcunun katıldığı organizasyonda bir gümüş ve bir bronz madalya kazandı. Kulüp Başkanı Ahmet Koçyiğit, sporcularının gelecek ay Avrupa kupalarına katılacağını ve hedeflerinin daha çok madalya kazanmak ve milli sporcular yetiştirmek olduğunu belirtti.
15 yaşındaki Hacer, eski sevgilisi tarafından 120 bıçak darbesiyle öldürüldü
İzmir’de 15 yaşındaki Hacer Çağla Çetinalp, eski sevgilisi olan 15 yaşındaki bir çocuk tarafından 120’ye yakın bıçak darbesiyle öldürüldü. Şüphelinin ilk ifadesinde Hacer’i kendisini aldattığı için defalarca bıçakladığını söylediği ve kız çocuğunun cep telefonunu kaçış güzergahındaki bir çöp konteynerine attığı belirlendi.